Նախարարության հուշամեդալով պարգևատրվել են Գառնիկ Բադալյանը և Արտաշես Հովհաննիսյանը
Հոկտեմբերի 24-ին ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարար Սուրեն Կարայանը նախարարության համակարգում երկարամյա անբասիր աշխատանքի և ներդրած նշանակալի ավանդի համար ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարի նախկին տեղակալ Գառնիկ Բադալյանին պարգևատրել է նախարարության հուշամեդալով:
Սուրեն Կարայանը նախարարության հուշամեդալով պարգևատրել է նաև նախարարության աշխատակազմի առաջին բաժնի պետ Արտաշես Հովհաննիսյանին` նախարարության համակարգում 35-ամյա աշխատանքային գործունեության, երկարամյա անբասիր աշխատանքի և համակարգում ներդրած նշանակալի ավանդի համար:

On October 24, the Minister of Economic Development and Investments of RA Suren Karayan awarded the former Deputy Minister of Economic Development and Investments of RA Garnik Badalyan with the Big Commemorative Medal of the Ministry of Economic Development and Investments of the Republic of Armenia for his significant contribution and devoted long-term work at the Ministry.
Suren Karayan also awarded the Head of the First Division of the Ministry Artashes Hovhannisyan with the Big Commemorative Medal of the Ministry of Economic Development and Investments of the Republic of Armenia for his 35-year labor activity, significant contribution and devoted long-term work at the Ministry.