Գործում է ներդրումային ծրագրերի հարթակը
ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարությունը ձեռնամուխ է եղել ներդրումային ծրագրերի հավաքագրման աշխատանքների իրականացմանը` նպատակ ունենալով դրանք օտարերկրյա պետություններում ՀՀ դիվանագիտական ներկայացուցչություններին, ինչպես նաև պոտենցիալ ներդրողներին տրամադրելու և ներդրումային ծրագրերի իրագործման ընթացքին նպաստելու:
Իրատեսական ներդրումային ծրագրեր ունեցող գործընկերներին հրավիրում ենք համագործակցության:
Դուք կարող եք լրացնել կից ներկայացված ներդրումային ծրագրերի անձնագրերը և ուղարկել դրանք ներքոհիշյալ էլեկտրոնային հասցեներով կամ հանձնել առձեռն:
Ծրագրերը ստանալուն պես համապատասխան մասնագետները, հնարավորինս սեղմ ժամկետներում, կապ կհաստատեն Ձեզ հետ՝ հետագա քննարկումները կազմակերպելու համար:

Investment projects platform is operating
The Ministry of Economic Development and Investments of the RA started to implement collection of investment projects. Afterwards the projects will be provided to the diplomatic representations of the RA to the foreign countries, as well as to the potential investors to contribute to the implementation process of investment projects.
We invite all partners with feasible investment projects to cooperate with us.
You can fill in the attached investment project teaser and send them to the following email addresses projects@mineconomy.am, info@smednc.am or hand over personally.
Upon receiving the projects the relevant specialists, as soon as possible, will contact you to arrange further discussions.