Աշխատանքի հնարավորություն Սևծովյան ավազանի երկրների անդրսահմանային համագործակցության ծրագրի (Ծրագիր) 2014-2020թթ. համատեղ տեխնիկական քարտուղարության ծրագրերի գնահատման բաժնում
Ռումինիայի հարավ արևելքի տարածաշրջանային զարգացման գործակալությունը (ԵՀԳ ՍԱԵ Համատեղ կառավարման ծրագրի 2014-2020թթ․ համատեղ տեխնիկական քարտուղարությունը) հայտարարում է Ծրագրի առաջին շրջափուլի ընթացքում ներկայացված հայտերի որակի գնահատման (տեխնիկական և ֆինանսական) և իրավունակ հայտատուների համար պետական աջակցության համապատասխանության գնահատման նպատակով Ծրագրի գնահատողների մրցույթ։
Թափուր աշխատատեղի, ընտրության չափանիշների, ինչպես նաև դիմումի և աշխատանքի ընդունման ընթացակարգի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ներբեռնել այստեղից։
Հետաքրքրված դիմորդները պետք է ներկայացնեն իրենց դիմումը մինչև 2017թ. օգոստոսի 22-ը, ժամը 23:59 (GMT + 2 ժամ)՝ recruitment@adrse.ro հասցեով:

Vacancies announcement for the Joint Technical Secretariat for the Black Sea Basin Joint Operational Programme 2014-2020/ Projects Assessment Unit
The Romanian South East Regional Development Agency (Joint Technical Secretariat of the ENI CBC Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020) is seeking to recruit Project Assessors for the qualitative assessment (technical and financial) and State Aid Compliance Assessment of the eligible applications submitted within Programme 1st Call for proposals.
Detailed information related to the vacancies, selection criteria, as well as the application and recruitment procedure can be downloaded from here.
Interested applicants shall submit their application until 22 August, 2017, 23:59 hrs. (GMT + 2 hrs.) on the email address: recruitment@adrse.ro.