Սուրեն Կարայանը շնորհակալություն է հայտնել ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարության աշխատակազմին
14 Մայիս, 2018
ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարությունում Սուրեն Կարայանն այսօր հրաժեշտ է տվել նախարարության ողջ անձնակազմին:
Իր խոսքում Սուրեն Կարայանը շնորհակալություն է հայտնել գերատեսչության աշխատակիցներին` նշելով, որ նախարարության առջև դրված բոլոր թիրախները գերակատարվել են և գրանցվել են գոհացուցիչ արդյունքներ:
«Շնորհակալություն եմ ուզում հայտնել վերջին 18 ամիսների ծավալուն և արդյունավետ աշխատանքի համար: Այստեղ աշխատում են բարձր պրոֆեսիոնալ ունակություններով մասնագետներ: Ցանկանում եմ, որ առաջիկայում ևս շարունակեք նույն եռանդով աշխատել մեր երկրի տնտեսության զարգացման համար»,- նշել է Սուրեն Կարայանը:

Suren Karayan expressed gratitude to the staff of the Ministry of Economic Development and Investments of RA
14 May, 2018
Suren Karayan held a farewell meeting at the Ministry of Economic Development and Investments of RA today.
In his speech, Suren Karayan expressed gratitude to the staff of the Ministry, noting that all the set programs have been succeeded and satisfactory results have been recorded.
“I want to thank you for the joint effective activity of the last 18 months. Highly skilled professionals work at the Ministry. I wish you to continue working with the same enthusiasm for the economic development of our country in the near future,” said Suren Karayan.